Xiaomi mi Note 10 to wydajny i niedrogi smartfon

Mi Note 10 to bardzo udany model. Zadowoleni z niego będą amatorzy fotografii mobilnej, a także użytkownicy, którzy muszą pracować przez wiele godzin bez częstego ładowania. Również Mi Note 10 jest naprawdę dobry i choć może nie jest oryginalny, to ma przyzwoity miks funkcji z drogich flagowców Samsunga. No i oczywiście wyświetlacz jest świetny. Moim zdaniem aparat wymaga zwiększenia, ale pomimo procesora i zwykłych zewnętrznych głośników, w cenie nieco ponad 2000 zł jest to zdecydowanie telefon warty.

Xiaomi mi note 10 to profesjonalny smartfon

Jego wydajność rywalizuje z takimi markami jak Samsung czy Apple, a przy tym jest bardzo niedrogi — Xiaomi w niedalekiej przyszłości będzie przodującą marką na rynku smartfonów. Z przodu znajduje się 32MP kamera selfie. Innymi słowy, najnowszy smartfon Xiaomi zapowiada się na świetny wybór dla miłośników fotografii. Ale to nie wszystko: Mi Note 10 jest również wyposażony w potężną baterię 5,260mAh i jest obciążony procesorem Qualcomm Snapdragon 730G i 6GB pamięci RAM.

Mi Note 10 to smartfon, który trudno zaliczyć do jakiejkolwiek kategorii

Z jednej strony ma jeden z najlepszych i niesamowitych aparatów na rynku, z którym drogie smartfony nie mogą konkurować. Z drugiej strony, nie ma on procesora z najwyższej półki, jak Xiaomi Mi 9. To smartfon o wyjątkowym połączeniu elementów, które można znaleźć tylko w średniej i wyższej półce cenowej. Na szczęście nie wpływa na to również poziom wykończenia i materiałów, co skutkuje oszałamiającą i dopracowaną oprawą wizualną.

Smartfon za 2200 zł może konkurować z najlepszymi z najlepszych

Xiaomi Mi Note 10 – bo tak się nazywa — krzyczy o tym, że jest gotowy konkurować z najmocniejszymi modelami w niemal każdym elemencie, w tym w wyświetlaczu i aparacie Mi Note 10 to najdroższy smartfon, jaki Xiaomi ma obecnie w ofercie. Jednak misją firmy na rynku nie jest zdominowanie konkurencji tradycyjnie najlepszymi funkcjami i niesamowitymi cenami serii Xiaomi. Xiaomi opisuje Mi Note 10 jako elegancki smartfon, który przewyższa swoich rywali w jakości aparatu.

Wszechstronność jest ważna w dzisiejszym świecie

Ten smartfon jest doskonały, jest wyjątkowy. I wypuszczając to cudo, Xiaomi po raz kolejny udowodniło to, co zostało powiedziane wcześniej. Smartfony sprzedają się na prostocie i wyjątkowości. Być może właśnie dlatego Xiaomi mi note 10 jest smartfonem wyjątkowo prostym pod każdym względem. Warto pochylić się przed nim, gdy będziemy myśleć o zakupie nowego telefonu.